RADOM - 606 78 26 46 | PRZYTYK - 606 11 35 11 mdent@op.pl

O nas

Nasza przychodnia to miejsce gdzie kompleksowo zadbamy o Twój uśmiech.

To co nas wyróżnia to wysokie kompetencje – czego dowodem są liczne certyfikaty zawodowe, nowoczesne technologie, odpowiednie podejście do pacjenta. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Troszczymy się aby wszyscy czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo – konsultacje przebiegają w spokojnej atmosferze, a zabiegi – dzięki podaniu znieczulenia są bezbolesne.

Najważniejszy jest Pacjent

Mając na uwadze drogocenny czas naszych Podopiecznych, dzięki posiadaniu wysokiej jakości sprzętów, tym radiowizjografii i pantomogramu jesteśmy w stanie na miejscu kompleksowo diagnozować i leczyć.

Budujemy wieloletnie przyjaźnie w zakresie stomatologicznej ochrony zdrowia, higienizacji, prewencji – lecząc naszych pacjentów od najmłodszych lat, zachęcając do bycia dzielnym pacjentem poprzez przygotowane niespodzianki.

Najmłodszych pacjentów leczymy również w ramach funduszu NFZ.

 

Trochę historii:

Firma M-dent założona przez doświadczonych lekarzy stomatologów: Ewę Maciąg i Martę Maciąg-Zdziech w 2005 r.

Pierwszy gabinet powstał w Przytyku (20 km od Radomia).

Gabinet ten ma podpisaną umowę z NFZ. Nasi specjaliści świadczą tu usługi w ramach tej umowy oraz komercyjne. W 2016 roku gabinet w Przytyku został przekształcony w podmiot leczniczy „M-dent” s.c Ewa Maciąg, Marta Maciąg-Zdziech. W lipcu 2018 gabinet ten został przeniesiony do nowego budynku w Podgajku.

Drugi gabinet M-dent powstał w 2009 roku w Radomiu przy ulicy Wolność 8.

Oba gabinety dysponują najnowszymi narzędziami umożliwiającymi nam przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych na najwyższym możliwym poziomie. Szczegółowe badanie jamy ustnej, RVG dostosowane do wykonywania zdjęć zębowych oraz kamera wewnątrzustna pozwalają nam stworzyć indywidualny plan leczenia, dostosowany do każdego pacjenta.

W M-dent stworzyliśmy przyjazną atmosferę i wiemy, że uśmiech jest naszą najlepszą wizytówką. Pragniemy, aby nasze gabinety przynosiły radość i zadowolenie zarówno pacjentom, jak i naszemu zespołowi. Posiadamy duże doświadczenie. Nasi specjaliści cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, a także uczestniczą w szkoleniach i kursach doszkalających.

Dynamiczne się rozwijamy, ponieważ Państwa dobre samopoczucie, komfort oraz zaufanie mają dla nas najwyższą wartość.

Z nami dbanie o uśmiech
to czysta przyjemność.
Zapraszamy!