RADOM - 606 78 26 46 | PRZYTYK - 606 11 35 11 mdent@op.pl

Personel

Lekarze

Dr Ewa Maciąg

Specjalista stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Współwłaściciel przychodni, kierownik d/s medycznych. Najbardziej doświadczony lekarz w naszym zespole. Zajmuje się głównie stomatologią ogólną i leczeniem kanałowym. Z powodzeniem leczy kanały z zastosowaniem najnowocześniejszych technik (leczenie maszynowe, endometr). Bierze udział w szkoleniach o leczeniu kanałowym i protetyce bezmetalowej.

Marta Maciąg-Zdziech

Lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w jednoetapowym leczeniu endodontycznym (kanałowym). Ma dużą cierpliwość do dzieci, co potwierdzają pacjenci lecząc się u niej całymi rodzinami. Ambitny lekarz, który ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności, głównie zajmuje się endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Nie straszne jej żadne trudne przypadki.

Monika Kosonóg

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę kliniczną i umiejętności praktyczne doskonaliła na stażu podyplomowym w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz w trakcie kursów i konferencji naukowych.W swojej pracy zawodowej ukierunkowuje się na złożone potrzeby lecznicze pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Natalia Pięta

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Stomatologia jest nie tylko jej zawodem, ale również życiową pasją. Z dużym zaangażowaniem inwestuje w swój rozwój poprzez liczne uczestnictwa w konferencjach naukowych oraz szkoleniach praktycznych, wciąż doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając swoją wiedzę głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na komforcie i efektywności zabiegu dla swoich pacjentów.

Aleksandra Markowska

Lekarz stomatolog

Absolwentka UM w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Stawia na indywidualne podejście i niwelowanie dentofobii szczególnie u małych pacjentów. Swoje kompetencje regularnie podwyższa uczestnicząc w polskich i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach dotyczących głównie endodoncji.

Marek Roszkowicz

Lekarz stomatolog - spec. chirurg stoamtologiczny

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym. Aktywnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez pracę zawodową, a także poprzez udział w licznych kursach oraz konferencjach naukowych. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Pan doktor do problemów pacjentów podchodzi w sposób indywidualny, proponując im odpowiednio dobrany, a przede wszystkim bezbolesny sposób leczenia.

Marta Marzęta

Lekarz stomatolog w trakcie specjalizacji z ortodoncji

Personel pomocniczy

Renata Łagiewnicka

Asystentka stomatologiczna

Anna Figura

Asystentka stomatologiczna

Wioletta Wrześniewska

Higienistka stomatologiczna

Paulina Rybka

Higienistka stomatologiczna

Judyta Gołąbek

Higienistka stomatologiczna

Marta Wikalińska

Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Seweryn

Recepcja