Lekarze

Specjalista I° stomatologii ogólnej. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.Współwłaściciel przychodni, kierownik d/s medycznych. Najbardziej doświadczony lekarz w naszym zespole. Zajmuje się głównie stomatologią ogólną i leczeniem kanałowym. Z powodzeniem leczy kanały z zastosowaniem najnowocześniejszych technik (leczenie maszynowe, endometr). Bierze udział w szkoleniach o leczeniu kanałowym i protetyce bezmetalowej.Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje sie w jednoetapowym leczeniu endodontycznym (kanałowym). Ma dużą cierpliwość do dzieci, co potwierdzają pacjenci lecząc się u niej całymi rodzinami. Ambitny lekarz, który ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności, głównie zajmuje się endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Nie straszne jej żadne  trudne przypadki.

Absolwentka AM w Lublinie. W 2007 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Od 1993 roku pracuje w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie (obecnie centrum Stomatologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie), w Pracowni Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia, a następnie w Zakładzie Ortopedii Szczękowej. Prowadzi prywatne gabinety stomatologiczne, praktykując ortodoncję. To lekarz, który nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach zawodowych. Głównie zajmuje się ortodoncją. Pani doktor bardzo dba o swoich Pacjentów - zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych. Z pracy Pani doktora szczególnie zadowoleni są rodzice naszych małych Pacjentów - ma z nimi świetny kontakt.Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym. Aktywnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez pracę zawodową, a także poprzez udział w licznych kursach oraz konferencjach naukowych. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Pan doktor do problemów pacjentów podchodzi w sposób indywidualny, proponując im odpowiednio dobrany, a przede wszystkim bezbolesny sposób leczenia.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów aktywnie uczestniczył w pracach  Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia IS WUM, jako przewodniczący. W ramach działalności koła prowadził badanie naukowe pt.: A study of taste and saliva secretion disorders in patients with cardiac diseases. Praca została nagrodzona Wyróżnieniem podczas Ósmej Międzynarodowej Konferencji Młodych Medyków w Warszawie 13 maja 2012r. Autor artykułów naukowych z dziedziny Periodontologii. Swoje zdolności praktyczne oraz wiedzę kliniczną doskonalił podczas stażu podyplomowego w  Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie. Jest osobą pracowitą, którą charakteryzuje sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty. W swojej pracy zawodowej ukierunkowuje się na złożone potrzeby lecznicze pacjentów w zakresie stomatologii estetycznej, endodoncji oraz chorób błony śluzowej i przyzębia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę kliniczną i umiejętności praktyczne doskonaliła na stażu podyplomowym w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz w trakcie kursów i konferencji naukowych.W swojej pracy zawodowej ukierunkowuje się na złożone potrzeby lecznicze pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pani doktor wykazuje się dużą aktywnością i chęcią zdobywania wiedzy. W 2012 roku uczestniczyła w konkursie dla studentów stomatologii. Anatomiczna technika warstwowa wg Dr Lorenzo Vaniniego w estetycznych odbudowach kompozytowych zdobywając I miejsce w finale międzynarodowym we Włoszech. W nagrodę odbyła 3-miesięczny staż w Chieti pod opieką pana prof. Camillo D’Arcangelo. Panią doktor wyróżnia znakomite podejście do dzieci, oferując im bezstresowe i bezbolesne leczenie zębów.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia jest nie tylko jej zawodem, ale również życiową pasją. Z dużym zaangażowaniem inwestuje w swój rozwój poprzez liczne uczestnictwa w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Najchętniej doskonali się w takich dziedzinach stomatologii jak: stomatologia estetyczna, periodontologia oraz chirurgia stomatologiczna. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na dążeniu do osiągnięcia optymalnego rozwiązania dla pacjenta.

Personel pomocniczy