Personel

Zespół lekarzy dentystów M-dent tworzą kompetentni i doświadczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii. Każdy lekarz z naszego zespołu miał możliwość zaprezentować swoją wiedzę, pasję oraz osiągnięcia na licznych kongresach medycznych. W M-dent wyznajemy zasadę, że profesjonalna opieka oznacza indywidualne podejście do każdego pacjenta, jak również wysłuchanie się w jego potrzeby i zastosowanie najdogodniejszych rozwiązań, zgodnych z jego oczekiwaniami. Dzięki naszej pasji oraz ciągłemu zaangażowaniu w rozwój dajemy naszym Pacjentom dostęp do najnowocześniejszych technologii i zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Dr Ewa Maciąg

Specjalista stomatologii ogólnej


Specjalista stomatologii ogólnej. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Współwłaściciel przychodni, kierownik d/s medycznych. Najbardziej doświadczony lekarz w naszym zespole. Zajmuje się głównie stomatologią ogólną i leczeniem kanałowym. Z powodzeniem leczy kanały z zastosowaniem najnowocześniejszych technik (leczenie maszynowe, endometr). Bierze udział w szkoleniach o leczeniu kanałowym i protetyce bezmetalowej.

Lekarz stomatolog


Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje sie w jednoetapowym leczeniu endodontycznym (kanałowym). Ma dużą cierpliwość do dzieci, co potwierdzają pacjenci lecząc się u niej całymi rodzinami. Ambitny lekarz, który ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności, głównie zajmuje się endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Nie straszne jej żadne trudne przypadki.


Absolwentka AM w Lublinie. W 2007 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Od 1993 roku pracuje w Instytucie Stomatologii AM w Lublinie (obecnie centrum Stomatologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie), w Pracowni Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia, a następnie w Zakładzie Ortopedii Szczękowej. Prowadzi prywatne gabinety stomatologiczne, praktykując ortodoncję. To lekarz, który nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach zawodowych. Głównie zajmuje się ortodoncją. Pani doktor bardzo dba o swoich Pacjentów – zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych. Z pracy Pani doktora szczególnie zadowoleni są rodzice naszych małych Pacjentów – ma z nimi świetny kontakt.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym. Aktywnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez pracę zawodową, a także poprzez udział w licznych kursach oraz konferencjach naukowych. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Pan doktor do problemów pacjentów podchodzi w sposób indywidualny, proponując im odpowiednio dobrany, a przede wszystkim bezbolesny sposób leczenia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów aktywnie uczestniczył w pracach  Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia IS WUM, jako przewodniczący. W ramach działalności koła prowadził badanie naukowe pt.: A study of taste and saliva secretion disorders in patients with cardiac diseases. Praca została nagrodzona Wyróżnieniem podczas Ósmej Międzynarodowej Konferencji Młodych Medyków w Warszawie 13 maja 2012r. Autor artykułów naukowych z dziedziny Periodontologii. Swoje zdolności praktyczne oraz wiedzę kliniczną doskonalił podczas stażu podyplomowego w  Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek” w Warszawie. Jest osobą pracowitą, którą charakteryzuje sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty. W swojej pracy zawodowej ukierunkowuje się na złożone potrzeby lecznicze pacjentów w zakresie stomatologii estetycznej, endodoncji oraz chorób błony śluzowej i przyzębia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę kliniczną i umiejętności praktyczne doskonaliła na stażu podyplomowym w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz w trakcie kursów i konferencji naukowych.W swojej pracy zawodowej ukierunkowuje się na złożone potrzeby lecznicze pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Stomatologia jest nie tylko jej zawodem, ale również życiową pasją. Z dużym zaangażowaniem inwestuje w swój rozwój poprzez liczne uczestnictwa w konferencjach naukowych oraz szkoleniach praktycznych, wciąż doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając swoją wiedzę głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na komforcie i efektywności zabiegu dla swoich pacjentów.

Personel pomocniczy